فوراور

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

فوراور

معرفی محصولات فوراور لیوینگ آمریکا

معرفی محصولات فوراور لیوینگ آمریکا، کمپانی فوراور لیوینگ آمریکا با سابقه ی درخشان در زمینه ی آرایشی بهداشتی و درمانی و آرایشی است. کمپانی فوراور لیوینگ یکی از بهترین کمپانی ها در این زمینه بوده. و تمامی محصولات آن از گیاه آلوئه ورای خالص ساخته می شود. محصولات کمپانی فوراور لیوینگ کاملا طبیعی و گیاهی می باشد. و همین موضوع موجب شده است که بیشتر مردم آن را سالم ترین محصول آرایشی و بهداشتی و درمانی بدانند. محصولات درمانی فوراور لیوینگ دارای هیچ گونه عوارضی نبوده و حتی محصولات آرایشی فوراور نیز کاملا گیاهی و معجزه آسا هستند.

خصوصیات و مشخصات محصول فوراور لیوینگ آمریکا

تأسیس برند فوراور در سال ۱۹۷۸ میلادی در اسکاتسدیل ایالت آریزونا – آمریکا بوده است. بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در دنیا می باشد. دارای بیش از ۹۰ درصد از بازار آلوئه ورای جهان و بیش از ۲۰ هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا. فوراور یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات زنبور عسل در دنیا است

فعال در بیش از ۱۶۰ کشور با بیش از ۱۵ میلیون نفر توزیع کننده. بالغ بر ۳.۶ میلیارد دلار فروش در سال. کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و … توسط خود کمپانی با استفاده از روشهای بسیار مدرن و ۱۰۰ درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت ﻛش ها و علف کش های شیمیایی مورد کنترل بوده و محصولات کاملا ارگانیک و طبیعی هستند. کمپانی فوراور با بیش ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا در ۶ هزار هکتار از مزارع تحت کشت خود هرساله کره زمین را از ۲ میلیون تن گاز دی اکسید کربن پاکسازی می کند. برند فوراور دارای بالغ بر ۲۰۰ محصول در ۷ بخش مختلف.