AZURE

فرمول‌های باکیفیتی که نیاز دارید، مواد خلاقانه‌ای که می‌خواهید، محصولات طبیعی، گیاهی و بدون ظلم مورد نیاز شما! آزوره معتقد است که این باید داده شود!
به همین دلیل ما آزوره Azure را ایجاد کردیم. با الهام از شفافیت آب، ما به شفافیت، مراقبت از پوست بدون مصالحه، و فرمول هایی که با در نظر گرفتن کیفیت، یکپارچگی، پایداری و دسترسی ساخته شده اند، اختصاص داده ایم.
ما برندی هستیم که قصد داریم تجمل را به بخشی از روال روزمره شما تبدیل کنیم و می خواهیم بدون توجه به سبک زندگی شما انتخاب شما باشیم. در هر مرحله ما این اعتماد را به دست می آوریم.

ما از آخرین علم در مراقبت از پوست پیروی می کنیم و محصولات خود را از طریق آخرین استانداردهای زیبایی تمیز توسعه می دهیم. ما دقیقاً در بهترین امکانات کره ای تولید می کنیم. و ما راه حل هایی را ارائه می دهیم که دوست دارید.

در پایان، این چیزی است که واقعاً مهم‌تر است – به قولی که به شما داده‌ایم برای ارائه هر چیزی که می‌خواهید و شایسته مراقبت از پوست هستید، عمل می‌کنیم.
ما از شما دعوت می کنیم که این وعده را خودتان کشف کنید.

در ذیل با برخی از محصولات آزوره فروشگاه معتبر اریگانوم آشنا می شوید.

پد زیر چشم آبرسان آزوره AZURE حاوی گل سرخ و کلاژن:

پد زیر چشم آبرسان AZURE حاوی گل سرخ و کلاژن تعداد 5 جفت، این درمان آبرسان چشم با روغن رز هیپ ترکیب شده است که به مرطوب کردن و صاف شدن پوست کمک می کند. کلاژن به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کند. این ترکیبات نیروگاهی با هم جذب ناحیه ظریف چشم می شوند تا فوراً علائم پیری و خستگی از جمله خطوط ریز، حلقه های تیره و پای کلاغی را کاهش دهند. پوست را با طراوت، ترمیم و انرژی می بخشد.

پد زیر چشم تغذیه کننده آزوره AZURE حاوی روغن گیاه شاه دانه و کلاژن:

پد زیر چشم تغذیه کننده AZURE حاوی روغن گیاه شاه دانه و کلاژن تعداد 5 جفت، پدهای زیر چشم شاهدانه و کلاژن روغن دانه کنف سرشار از اسیدهای چرب امگا، ویتامین E و آنتی اکسیدان هایی است که پوست را تغذیه می کند. کلاژن سرشار از اسیدهای آمینه است و به پوست رطوبت و شادابی می بخشد. این ترکیبات نیروگاهی با هم برای کاهش علائم پیری و خستگی در ناحیه حساس زیر چشم شما کار می کنند.

پد زیر چشم ضد پیری آزوره AZURE حاوی هیالورونیک و رتینول:

پد زیر چشم ضد پیری AZURE حاوی هیالورونیک و رتینول تعداد 5 جفت، این درمان ضد پیری چشم حاوی اسید هیالورونیک است که رطوبت را آبرسانی می کند، دوباره پر می کند و در عین حال سطح پوست را احیا می کند. رتینول به یکنواخت شدن رنگ پوست کمک می کند، ظاهر لکه های تیره و هایپرپیگمانتاسیون را روشن می کند و خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد. فرمول در ناحیه ظریف چشم ذوب می شود تا فوراً علائم پیری و خستگی از جمله چین و چروک، کیسه و پای کلاغی را به حداقل برساند. پوست را آبرسانی می کند تا ظاهری جوان تر، شاداب تر و درخشان تر داشته باشد.

پد زیر چشم ضد پیری آزوره AZURE حاوی ویتامین سی و رتینول:

پد زیر چشم ضد پیری AZURE حاوی ویتامین سی و رتینول تعداد 5 جفت، این درمان ضد پیری چشم حاوی ویتامین C است که پوست را روشن، طراوت و آبرسانی می کند و در عین حال به کاهش علائم پیری کمک می کند. رتینول رنگ پوست را یکدست می کند و ظاهر لکه های تیره و هایپرپیگمانتاسیون را روشن می کند. این ترکیبات نیروگاهی با هم جذب ناحیه ظریف چشم می شوند تا فوراً علائم پیری و خستگی از جمله چین و چروک، سیاهی دور چشم و پای کلاغی را کاهش دهند و پوست را با طراوت و انرژی ببخشند.

سرم زیر چشم ضد پیری آزوره AZURE حاوی کلاژن و ویتامین سی:

سرم زیر چشم ضد پیری AZURE حاوی کلاژن و ویتامین سی 50ml ، این درمان ضد پیری چشم حاوی کلاژن است که ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد و به پوست شادابی می بخشد. ویتامین C روشن کننده، مرطوب کننده و کاهش پیدایش هایپرپیگمانتاسیون و پیری است. سرم در ناحیه ظریف چشم ذوب می‌شود تا فوراً علائم خستگی و پیری از جمله حلقه‌های سیاه، کیسه‌ها و پنجه کلاغی را به حداقل برساند. پوست را آبرسانی می کند تا ظاهری جوان تر، شاداب تر و درخشان تر داشته باشد.

سرم زیر چشم ضد پیری آزوره AZURE هیالورونیک و کلاژن:

سرم زیر چشم ضد پیری AZURE هیالورونیک و کلاژن 50ml، این سرم لوکس ضد پیری چشم حاوی اسید هیالورونیک است که رطوبت را حفظ کرده و پوست را بازسازی، انعطاف پذیر و صاف می کند. کلاژن به کاهش ظاهر خطوط ریز کمک می کند و در عین حال به پوست درخشندگی می بخشد. سرم در ناحیه ظریف چشم ذوب می شود تا فوراً علائم پیری و خستگی از جمله چین و چروک، پف، حلقه های سیاه و پنجه کلاغی را به حداقل برساند. پوست را مرطوب و صاف می کند تا ظاهری جوان تر و سالم تر داشته باشد

سرم صورت حاوی روغن گیاه شاه دانه و آلوئه ورا آزوره AZURE تغذیه کننده:

سرم صورت حاوی روغن گیاه شاه دانه و آلوئه ورا AZURE تغذیه کننده 50ml، این سرم مغذی صورت لوکس حاوی 100% روغن و عصاره های ارگانیک بذر شاهدانه است که سرشار از اسیدهای چرب امگا، اسیدهای گاما لینولنیک، ویتامین E و آنتی اکسیدان هایی است که به پوست های خسته، کدر و کم آب کمک می کند. آلوئه ورا سرشار از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است که به تامین رطوبت و استحکام پوست کمک می کند. کمک می کند تا فوراً پوست را احیا کند، مرطوب کند، تسکین دهد و از پوست محافظت کند تا ظاهری جوان تر و درخشان تر داشته باشد.

سرم صورت ضد پیری آزوره AZURE حاوی کلاژن و ویتامین E

سرم صورت ضد پیری AZURE حاوی کلاژن و ویتامین 50ml E، این درمان ضد پیری صورت حاوی کلاژن است که ظاهر خطوط و چین و چروک را کاهش می دهد و به پوست شادابی می بخشد. ویتامین E دارای خواص آنتی اکسیدانی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند، پوست را مرطوب می کند و به ترمیم خشکی و آسیب کمک می کند. پوست را بازسازی، جوان و لطیف می کند.

کرم روز حاوی روغن گیاه شاه دانه و هیالورونیک آزوره AZURE فوق العاده مغذی:

کرم روز حاوی روغن گیاه شاه دانه و هیالورونیک AZURE فوق العاده مغذی 50ml، این درمان روز فوق العاده مغذی با 100% روغن دانه کنف ارگانیک که سرشار از اسیدهای چرب امگا، اسیدهای گاما لینولنیک، ویتامین E و آنتی اکسیدان هایی است که به پوست خسته، کدر و کم آب کمک می کند، تزریق می شود. اسید هیالورونیک دارای فواید آبرسان قوی و ضد پیری است و رطوبت را مسدود می کند تا پوست را صاف و انعطاف پذیر کند. به محافظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد کمک می‌کند، علائم پیری را کاهش می‌دهد و به پوست احساس شادابی و هیدراته می‌دهد.

کرم روز ویتامین سی و کلاژن AZURE مرطوب کننده:

این کرم روز مرطوب کننده حاوی ویتامین C است که پوست را روشن می کند، به کاهش علائم پیری کمک می کند و به پوست احساس طراوت و هیدراته می دهد. کلاژن به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند و به پوست آبرسانی و شادابی می بخشد.

ماسک خواب گل سرخ و رتینول آزوره AZURE فوق العاده مرطوب کننده:

ماسک خواب گل سرخ و رتینول AZURE فوق العاده مرطوب کننده 50ml، این ماسک شارژ کننده رطوبت در یک شب میباشد. به سرعت در هنگام خواب جذب می شود تا پوستی به وضوح حجیم شود و ظاهری درخشان و آرام داشته باشد. این روغن حاوی روغن رز هیپ است که پوست را هیدراته و صاف می کند و به نرم شدن خطوط و چین و چروک کمک می کند. رتینول رنگ پوست را یکدست می کند و لکه های تیره و هایپرپیگمانتاسیون را روشن می کند تا پوستی شاداب و درخشان داشته باشد.

ماسک صورت آبرسان آزوره AZURE حاوی گل سرخ و کلاژن :

ماسک صورت آبرسان AZURE حاوی گل سرخ و کلاژن 5 عدد، این درمان آبرسان صورت حاوی روغن رز هیپ است که به از بین بردن لکه های خشک کمک می کند و در عین حال پوست را مرطوب و صاف می کند. کلاژن به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند و پوست را شاداب، و درخشان می کند.

ماسک صورت تغذیه کننده آزوره AZURE حاوی روغن گیاه شاه دانه و هیالورونیک:

ماسک صورت تغذیه کننده AZURE حاوی روغن گیاه شاه دانه و هیالورونیک 5 عدد، این درمان مغذی صورت حاوی 100% روغن دانه کنف ارگانیک است که سرشار از اسیدهای چرب امگا، ویتامین E و آنتی اکسیدان است تا به بازسازی پوست خسته، کدر و کم آب کمک کند. هیالورونیک اسید رطوبت را حفظ می کند، پوست را صاف می کند و به آن ظاهری تازه، انعطاف پذیر و درخشان می دهد.

ماسک صورت ضد پیری آزوره AZURE حاوی هیالورونیک و کلاژن:

ماسک صورت ضد پیری AZURE حاوی هیالورونیک و کلاژن 5 عدد،این درمان ضد پیری حاوی اسید هیالورونیک است که رطوبت را حفظ می کند، پوست را سفت می کند و ظاهر لکه های پیری و هایپرپیگمانتاسیون را کاهش می دهد. کلاژن به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند و به پوست شادابی می بخشد. پوست را جوان تر، شاداب تر و درخشان تر می کند.

ماسک صورت مرطوب کننده آزوره AZURE حاوی ویتامین سی و کلاژن:

ماسک صورت مرطوب کننده AZURE حاوی ویتامین سی و کلاژن 5 عدد، این درمان پاک کننده صورت حاوی ویتامین C است که پوست را روشن و آبرسانی می کند و به کاهش علائم پیری کمک می کند. کلاژن به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کند و در عین حال به پوست رطوبت می بخشد. باعث می شود پوست انعطاف پذیرتر، پرانرژی تر و درخشان تر به نظر برسد.

  • عاطفه عسکری
  • فروردین 31, 1401
  • 181 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه